Fotosessioonid

Soovid endale ilusaid ja kvaliteetseid pilte mälestuseks pildiraami/ fotoalbumisse, kingituseks perekonnale/  sõpradele või hoopis uusi lahedaid fotosid kodulehele või sotsiaalmeediasse? Kirjuta mulle!

Beebiootuse fotosessioon õues või Sinu kodus – kestab 1-1.5 tundi. Selle aja sisse kuulub soovi korral teise outfiti vahetamine. Oodatud on pildistama kõik lapseootajad või paarid, soovi korral ka pere vanemad lapsed.

Vastsündinu fotosessioon Sinu kodus – kestab 2-3 tundi. Sinna aega kuulub ka beebi söötmine ja kaisutamine. 

Teen hea meelega ka sätitud beebi pilte - kõige parem aeg on siis, kui beebi on 5-12 päeva vanune, mil beebi magab enamus ajast. Mul on olemas vajalikud aksessuaarid ja abivahendid Sinu imearmsa beebi jäädvustamiseks. 

Beebi fotosessioon Sinu kodus – kestab 1-2 tundi. Kui beebi on vanem kui 2 nädalat, siis on raskem teha neid nunnusid fotolavastuse pilte, sest uus ilmakodanik on nüüd juba rohkem ärkvel ja ei pruugi magama jääda pildistamise ajal. Võin proovida beebit wrap ‘ ida, kuid ei saa garanteerida tudupilte. Kuid kindlasti saame Sinu pisikesest ilusaid ja kvaliteetseid fotosid, mis jäävad Sulle ja Sinu perekonnale mälestuseks.

Portree fotosessioon looduses, Sinu kodus või Sinu valitud asukohas. Sessioon kestab 1-1.5 tundi. Tule pildistama üksi, koos kallimaga või hoopis lemmikloomaga.

Pere fotosessioon looduses või Sinu kodus – kestab 1-2 tundi. Portree- ja perepilte eelistan teha õues naturaalse valguse käes, isegi pilves või vihmase ilmaga saab vahvaid pilte teha ilusas Eesti looduses.

Kõik paketid sisaldavad minu tööd õues või Sinu valitud asukohas, vastsündinu pildistamisel soovi korral aksessuaaride kasutamist, kindel arv hoolikalt valitud ja töödeldud pilte, vahvaid elamusi ja ilusaid mälestusi.

Pildid valmivad 3 nädala jooksul peale sessiooni, kui ei ole kokku lepitud teisiti. Töödeldud JPG failid saadan üle veebi.

Personaalse hinnapakkumise ja lisainfo saamiseks kirjuta mulle täites ära kontaktivorm või e-maili teel tere@fotograafmaria.ee.VÕTA ÜHENDUST!