Vastsündinud beebi pildistamine Paides

Vastsündinu fotosessioon kodus vabamas stiilis. Septembri kuus oli mul väga tore nn “lifestyle” beebi sessioon Paides.

Kuna ma olen Paides sündinud ja üles kasvanud, siis mul on alati hea meel sinna külla minna perekonnale ja sõbrannadele. Selle kohaga seovad mind paljud ilusad mälestused ja iga kord on väga eriline tunne Paides olles.

Fotosessiooni ajaks oli beebi juba kuu aja vanune, aga tegi meiega ilusti koostööd, sain jäädvustada ka pilte, kui beebi magas. Väga tubli pisike preili! Seekord pildistasin beebit ja perekonda nende kodus vabas stiilis, mis meeldis mulle väga. Sellisel fotosessioonil kasutan beebi pildistamisel kliendi poolt pakutud riideid/ aksessuaare. Eriti vahva on pildistada kodus, kus nii sisekujundus kui ka klientide riided on neutraalsetes toonides, mis loovad tervikliku pildi. Aitäh mu armsale sõbrannale, kes mind enda juurde pildistama kutsus!

Tagasiside: Maria teeb alati seda, mida hing ihkab, nagu näiteks fotograafia. Ja kui teha asja südamega, siis räägivad pildid enda eest. Väga positiivne beebisessioon oli ja tulemuseks palju nunnusid fotosid. Tekkis kohe tahtmine uut pildistamist planeerima hakata.

Kui minu töö ja tegemiste jälgijate hulgas on teisigi paidekaid, kes soovivad beebi-, pere- või portreepilte, siis võtke minuga ühendust. Tulen hea meelega Eestimaa südamesse teie jaoks erilisi hetki jäädvustama. 

xx
Maria


Eelmine
MYPRINT - annab võimaluse muuta erilised hetked ilusateks lugudeks. 
Järgmine
Stedingu maja – kohvik, kus pakutakse vegan kooki ja taimse piimaga kohvi Võrus

Vastused puuduvad

Email again: