Vastsündinud beebi fotosessioon kodusEelmises blogipostituses kirjutasin teile vastsündinu pildistamise koolitusest, mille läbisin sel suvel. Üheks suureks ajendiks sellele koolitusele minna oli tegelikult minu sõbrannade beebide sündimine. Lähiajal jagan teiega mitut erinevat beebi sessioon siin blogis.

Mulle meeldib väga pildistada õues naturaalse valguse käes ilusas looduses. Vastsündinute pildistamine on midagi hoopis teistsugust - uus väljakutse mulle kui alustavale fotograafile. Kuna mul endal veel lapsi ei ole ning varasemalt olen beebide pildistamisega kokku puutunud minimaalselt, siis alguses oli ikka natukene kartus, et kuidas beebit sättida, et tal mugav oleks, kuidas ta kaela toetada, kuidas teda lohutada jne. Peale koolitust sain juba natukene aimu, kuidas beebi sessioon välja näeb. 

Ühel päikesepaistelisel augustikuu esmaspäeval ootasid mind külla head sõbrad Tallinnas, et nende hubases ja avaras kodus beebipilte teha. See oli minu päris esimene vastsündinud beebi pildistamise sessioon. Eks nagu ikka uute asjade õppimisega on nii, et kohe ei tule kõik meelde, kuidas oleks kõige õigem midagi teha ja alles hiljem tulemust vaadates saad aru, mis oleks võinud teisti / parem olla. Aga öeldakse ju, et “Practice makes perferct”. Sellel fotosessioonil tegin nii sätitud pilte, kui ka nn koduseid fotosid. Järgnevalt näete mõningaid hetki sellelt armsalt fotosessioonilt.

Eelmine
Vastsündinute pildistamise koolitus
Järgmine
MYPRINT - annab võimaluse muuta erilised hetked ilusateks lugudeks. 

Vastused puuduvad

Email again: