Vastsündinu fotosessioon kodusKas ja miks jäädvustada esimesed hetked koos oma nunnu vastsündinud beebiga kodus? Vaata lähemalt seda eriti armast kodu sessiooni galeriid.

Kodu on meie kõigi jaoks üks kõige erilisemaid ja turvalisemaid kohti, kus saame tunda end vabalt ja muretult, puhata ja jagada  väärtuslikke hetki oma kallitega.

Vastsündinud beebi esimesed elupäevad tuleks jäädvustada just tema uhiuues kodus koos  ema ja isaga (ja teiste pereliikmetega). 

Peale tutika beebi saabumist siia ilma on tarvis kohaneda uue elurütmiga, igapäevased toimetused võtavad palju aega ja energiat, beebi tahab tähelepanu jne. Kodu ongi just see koht, kus on kõige mugavam vastsündinut pildistada. Fotosessiooni ajal saab teha nii palju pause, kui vaja oma tuttavas keskkonnas, et beebit toita, mähkmeid vahetada, beebit kaisutada - kõik vajalik on käe ulatuses ning ei pea oma pisikesega kodust lahkuma.

Kui eelistada kodust fotosessiooni stuudio sessioonile, siis tulevikus on lapsel võimalus näha, milline oli tema esimene kodu,  tuba, voodi, mänguasjad jne. Selline lifestyle stiilis eriliste hetkede jäädvustamine  lähedastega oma kodus ning hiljem piltide vaadates neid emotsioone taas läbides, on lihtsalt midagi maagilist. Mul on hea meel, et noored eelistavad üha rohkem lihtsaid orgaanilisi fotosessioone nn traditsioonilistele stuudio piltidele.

xx
Maria


Eelmine
TALVINE BEEBIOOTUSE FOTOSESSIOON LOODUSES
Järgmine
PERE FOTOSESSIOON RANNAS

Vastused puuduvad

Email again: