TALVINE BEEBIOOTUSE FOTOSESSIOON LOODUSES


Külma, vihma ja tuulist ilma trotsides leidis aset rõõmu täis beebiootuse jäädvustamine rabas. Lisaks lihtsatele, armsatele ja ajatutele fotodele, leiad sellest blogipostitusest nõuandeid ja soovitusi beebiootuse sessiooniks.


Kui tulekul on talvebeebi, siis loodetakse ikka, et beebiootuse pildid õues saaks jäädvustatud ilusa lume taustal. Viimastel aastatel on Eestis olnud lumega kehvad lood ja nii ka selle aasta alguses. Meil oli plaanis ilus lumine talve fotosessioon, aga õues sadas vihma ja puhus külm tuul. Sellest hoolimata seadsime sammud loodusesse, nautisime värsket õhku ja jalutuskäiku rabas. Pildistamise ajaks jäi ka vihm järele. Ma ei ole veel ühtegi fotosessiooni edasi lükanud halva ilma tõttu, alati leiab mingi lahenduse. Selle sessiooni galeriid sirvides  on just mõnus vaadata, kui mitmekesine võib olla Eesti loodus: ühel hetkel oleks nagu tegemist sügisega ja järgmisel talvega. Suur kummardus ja aitäh minu modellidele K&T'le! Mul oli lihtsalt nii tore teie ilusat ootusaega jäädvustada.

Jagan teiega mõningaid soovitusi beebiootuse fotosessiooniks valmistumisel. Kindlasti paljud tulevased emad mõtlevad, et kas üldse jäädvustada beebi ootusaeg fotograafi juures. Mõeldakse, et kas ma näen ikka hea välja selle suure kõhuga (olen ju päris mitu kg juurde võtnud), enesetunne ei pruugi kõige parem olla, uue ilmakodaniku saabumisel on ju tarvis soetada väga palju vajalikke asju, jne. Beebiootus on väga erakordne ja imeline aeg nii naise kui mehe jaoks ja just sellepärast peakski jäädvustama need ilusad hetked, mil beebi veel kõhus on. Pärast beebi sündi on kindlasti tore vaadata albumist pilte ootusajast ja meenutada neid hetki. Ning kui laps juba suurem on, saab temale näidata, milline emme oli kui ta kõhus oli ja kuidas vanemad teda nii väga koos ootasid. Pealegi, rasedad naised on lihtsalt nii kaunid, nad kiirgavad armastust, õnne, rahuolu, ootusärevust, mida lihtsalt peab pildile jäädvustama!

Parim aeg beebiootuse pildistamisek on 32-36 rasedusnädal. Kindlasti ei tasu fotosessiooni jätta viimasele minutile, sest kõhubeebi võib otsustada varem sündida etteantud tähtajast. Soovitan fotosessiooni juba varakult broneerida.

Kus kohas kõhupildid jäädvustada? Mina pildistan õues ja kliendi kodus. Beebiootuse pildid on alati ilusamad looduses ja kui Teil on plaanis kodune vastsündinu sessioon, siis toimub pildistamine nagunii Teie armsas kodus. Fotod jäävad alati väga ilusad mere / järve ääres, metsas, rabas või kasvõi põllul. Valige koht, mis on just Teile kõige erilisem või südamelähedasem, kus Teil on hea olla.

Millised riided valida? Riiete valik sõltub täiesti sellest, mis stiili Te eelistate. Kas soovite loomulikke pilte, näiteks mugav t-särk/ kampsun / teksapüksid seljas või midagi erilisemat uhke kleidi, soengu ja meigiga? Koos partneri ja suuremate lastega sessioonile tulles, soovitan alati valida riided, mis sobiksid omavahel kokku. Lihtsad toonid, ilma suurte mustriteta on parim valik, mis loob ilusa ühtse terviku piltidel. 
 
Mida fotosessioonile kaasa võtta? Kaasa võite võtta, mis iganes Teile endale meeldib, mis sobiks kokku fotosessiooni asukoha, stiili ja teie oma riietega, näiteks beebipapud, ultraheli pildi, lemmik riided. Õue sessiooni puhul jaheda ilma korral on eriti mõnus juua kuuma kohvi / teed või võtta kaasa piknikutekk ja lemmik snäkid.
 
Rohkemate küsimuste tekkimise korral või info saamiseks fotosessiooni broneerimiseks kontakteeruge minuga e-maili teel tere@fotograafmaria.ee või täites ära kontakti vormi minu kodulehel.

Palju päikest!

xx

Maria


Eelmine
LORETTE ESIMENE SÜNNIPÄEV
Järgmine
Vastsündinu fotosessioon kodus

Vastused puuduvad

Email again: