beebiootuse fotosessioon mere ääres


Imeliselt kaunis beebiootuse pildistamine mere ääres, Tallinnas. 

Meri, soe augustikuu õhtu, mõnus päikesevalgus enne loojangut – ideaalne olustik beebiootuse pildistamiseks. Ma eelistan alati välisessioone stuudiole ning kindlasti üheks minu lemmik fotosessiooni asukohaks on rand. Merekohin, see lõhn, paitav tuul, mahe päike, kõrkjad ja kaunis vaade loovad nii puhta, romantilise ning rahuliku atmosfääri, mida naudin nii mina, kui ka kindlasti enamus kliendid. 

H ja K beebiootuse fotosessioon oli tõeliselt lihtne ja kaunis. Piltidest õhkub õnnelikkust, hoolivust, armastust ja ootusärevust varsti saabuva beebipoisi ees. Palju, palju õnne teile ka kihlumise puhul! Mulle meeldib väga H ja K riiete valik, mis sobib hästi kokku fotosessiooni asukohaga. Ning puhtad ja selged toonid, ühtne stiil partneriga teevad pildid terviklikuks.

Teile näitamiseks valisin välja mõned oma lemmik pildilt sellelt romantiliselt fotosessioonilt.
H ja K tagasiside: Jäime oma fotosessiooniga väga rahule. Fotograaf oli hästi sõbralik ja abivalmis, mis tekitas mugava tunde ja saime olla vabalt kaamera ees. Samuti olid kõik pildid ilusad ja täpselt sellised nagu me soovisime. Fotosessioon läks väga kiiresti, mis on märk heast koostööst. :)
 
Mul on tõeliselt hea meel, et te jäite oma fotosessioon ja piltidega väga rahule. Positiivne tagasiside annab nii palju motivatsiooni juurde enese täiendamiseks ja tegelemiseks sellega, mis su hingele pai teeb.
 
Kallid sõbrad/ tuttavad/ uued kliendid, kui soovite jäädvustada beebiootust või armsaid hetki koos uue pereliikmega; saada endale loomulikke ja kvaliteetseid portree- või perepilte, siis võtke minuga ühendust ja küsige personaalset hinnapakkumist.

Päikest!

Fotograaf Maria


 

Eelmine
SOFIKO
Järgmine
Vastsündinute pildistamise koolitus

Vastused puuduvad

Email again: